• Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 im H. Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej - 2023/2024

• Przedstawiciele Rady Rodziców w Szkole Podstawowej nr 7 w roku szkolnym 2023/2024

Klasa 1a – Sandra Amlicka

Klasa 1b – Jowita Lipińska

Klasa 2a – Artur Perek – zastępca przewodniczącego

Klasa 2b – Ewa Balcerzak

Klasa 3a – Agnieszka Sioła

Klasa 3b – Aleksandra Górak -Gamrat

Klasa 4a – Miroslava Kharchenko

Klasa 4b – Anna Koćwin

Klasa 5a – Agnieszka Paczyńska

Klasa 5b – Martyna Antosprzewodnicząca

Klasa 6a – Lidia Lasak

Klasa 6b – Katarzyna Kasperek

Klasa 7a – Monika Borcuch

Klasa 7b – Ewelina Kozera - Chrzanowska

Pieniądze można wpłacać przedstawicielom Trójki Klasowej (skarbnikowi).  Proponujemy również wpłaty bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

04 1020 2498 0000 8802 0766 2184  Bank PKO BP

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły.

Prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp., wspólpracując również z Samorządem Uczniowskim i jego inicjatywami.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. Chcielibyśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy: nagrody, wycieczki, doposażenie sal lekcyjnych, poprawa wizualna pomieszczeń placówki, itp.

Zachęcamy też Państwa do czynnego zaangażowania się w życie szkoły. Jeżeli macie Państwo dostęp do jakichś gadżetów, fantów na nagrody czy też materiałów plastycznych lub moglibyście zaprosić do szkoły kogoś „ciekawego” lub w inny sposób wspomóc działalność szkoły – zapraszamy do współpracy.